Hamdi Alkan’dan eski eşi Selen Görgüzel açıklaması: Kanlı bıçaklı bir durum yok

Ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Şu sıralar kariyerine oyunculuk yaparak devam ettiğini, yönetmenlik ve oyunculuk ayrımı yapmadığını anlatan ünlü isim “Yönetmenlik ve oyunculuğa devam ediyorum, aralarında bir ayrım yapmam. Bu sıralar oyunculuk yapıyorum tabii ama yönetmenlik yapmak, haftada 135 dakika çekmek çok zor. Oyuncuların programı belli, yönetmen neredeyse haftanın yedi 14 günü çalışıyor ama hepsinin keyfi ayrı” şeklinde konuştu.

Ekranlarda eskisi gibi komedi dizilerinin yer almadığını ve bu durumdan dolayı mutsuz olduğunu ifade eden Alkan, şöyle devam etti:

“Komedi yapılabilir ama şimdi komedi daha çok dijitalde ya da Youtube’da şans bulabilir. Komedinin bir şekilde sert eleştiriyi içinde barındırması gerekiyor, bizim öğrendiğimiz mizah oydu. Bir de yurtdışına satış durum var. Gülmece dizilerinin yurtdışı satışı olmadığı için ulusal kanalların çoğu bu dizileri tercih etmiyor. Ben mizah yapamadığımı için mutsuz oluyorum ama sosyal medyada anlık zekice şeyler görüyoruz bize keyif veriyor, güldürüyor”

Selen Görgüzel’le olaylı boşanmasının ardından şu sıralar özel hayatına kimseyi almadığı da sözlerine ekleyen Alkan, eski eşi ile aralarının kötü olmadığını anlatıp “Kanlı bıçaklı bir durumumuz yok, herkes kendi yolunda ilerliyor. Kalbim boş, kimseyi almıyorum oraya. Huzurlu ve mutlu bir şekilde hayatıma işime gücüme bakıyorum. Şu an aşk meşk işleri yok. ‘Sütten ağzım yandı yoğurdu üfleyerek yiyorum’ durumu değil, başka önceliklerim var. Kızlar büyüyor onların kariyeri için elimden geleni yapıyorum” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir