Reynmen’in Altın Kelebek’te Aldığı Ödülü Çöpe Attığı Videosuna Tepkiler Yükseldi

Ünlü şarkıcı Reynmen, Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu sene ödül alamamasının ardından, geçtiğimiz yıl kazandığı Altın Kelebek ödülünü çöpe attığı bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Bu video, Reynmen’in takipçileri ve genel sosyal medya kullanıcıları arasında büyük bir tartışma başlattı.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin 49. yılında, birçok ünlü isim ödüllerini alırken, bazıları da sürprizlerle geceye damga vurdu.

Bu yıl “En İyi Erkek Şarkıcı” ödülünün sahibi Edis oldu. Rap müziğin yükselen ismi Blok3 ise En İyi Rapçi ödülünü kazandı.

Ancak hayranları ve belli ki Reynmen de, kendi adının anons edilmesini bekliyordu. Hayal kırıklığını geçmişte aldığı ödülü çöpe atarak gösterdi.

Gecenin en çok konuşulanlarından biri olan Reynmen’in çıkışı, 2020 yılında kazandığı ödülü çöpe atması oldu. Reynmen, bu anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Reynmen’in bu hareketi, sosyal medyada geniş yankı buldu ve birçok kişi Reynmen’in bu yıl ödül alamadığı için bu davranışı sergilediği yorumunu yaptı. Ancak Reynmen’den konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi.

İşte ünlü şarkıcının o videosu:

Sosyal medyadan yükselen tepkiler ise böyleydi??

??

??

Niye böyle yaptığını anlayan olmadı.

??

Ama bu harekete kızan çok oldu…

Saygısızlık olarak nitelendirildi…

??

Siz Reynmen’in bu yaptığına ne diyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir